צילום מקצועי לעסקים

סיור וירטואלי

סיור וירטואלי לעסקים

סיור וירטואלי לוקח אתכם היישר אל תוך עולם קסום של חוויות חושיות, מכל מקום שבו אתם נמצאים. על הספה בסלון, בחדר שלכם במשרד, בנסיעה עם חברים או אפילו מעבר לים. סיור וירטואלי בנוי על פי רוב מסדרה של תמונות או קטעי וידאו פנורמיים. סיור וירטואלי נותן תחושה כאילו אתם הולכים בתוך המקום עצמו. עדשת המצלמה עובדת בתנועה מתמדת כדי ליצור רצף מושלם של תמונות שהופכות לסרט.

בטכניקה של סיור וירטואלי, אנחנו נכנסים לאתר ספציפי, כמו אולם אירועים, בית כנסת, בית מלון, מרכז חברתי ומצלמים אותו בצורה היקפית של 360 מעלות. באופן הזה אנחנו מאפשרים לצופה ולגולש באתר, לחוות את הביקור במקום מכל זווית אפשרית, כאילו הוא נמצא שם ממש. כאשר הסיור הווירטואלי מצולם באיכות הגבוהה ביותר ועם הציוד המתקדם והמקצועי, אפשר להגיע לרמת חוויה גבוהה מאוד ומושכת את העין.

עולם הצילום הוא שפה שמדברת אל העיניים באופן הכי ישיר. דרך צילום נכון, אפשר להעביר מסרים, להשפיע על דעת קהל. כאשר בעל מקצוע או בעלים של מקום מזמין סיור וירטואלי, על פי רוב הוא רוצה להעביר מסר ללקוח הפוטנציאלי שלו ובמקום לתאר לו את היופי או הפרקטיות של המקום בשיחה טלפונית, הוא יכול דרך המסך לגרום לו להרגיש שהוא שם. סיור וירטואלי תורם מאוד על השפעת דעת קהל, מסייע בגיוס תרומות, הוא תוספת בולטת להגדלת מחזור מכירות כמעט בכל עסק ובכל תחום.

חישוב מסלול מחדש – סיור וירטואלי

בעקבות הקורונה, עסקים רבים עשו חישוב מסלול מחדש והחליטו להזמין סיור וירטואלי ולהציגו באתר שלהם. בשל העובדה שמקומות רבים נסגרו, או לא יכלו להכניס אנשים, חיפשו את הדרך להציג את הנכס או את המקום, בצורה הטובה ביותר.

דמיינו לעצמכם שאתם יוצאים לטיול. תנו לנו להיות מדריך הטיולים שלכם ולהציג את החוויה באופן המושלם. אנחנו קשובים לצרכי הלקוח, מדייקים את הסיור הווירטואלי למוצר או למקום שלו, מעניקים פתרונות יצירתיים לפי הצורך ומייצרים לכם מציאות שכולם ירצו להיות חלק ממנה. במציאות כה טכנולוגית, בקצב חיים גבוה שמשתנה מרגע לרגע וביקום בו לגירוי החושים יש תפקיד משמעותי, אל תוותרו על סיור וירטואלי מקצועי ואיכותי.