צילום מקצועי לעסקים

צילום אווירי

צילום אווירי לתדמית, פרסום ושיווק

כל עסק שרוצה להציג תדמית הטובה ביותר, משתמש כיום בצילום אווירי על מנת להראות ללקוח הפוטנציאלי את כל היופי הגלום במוצר אותו הוא מציג. צילום אווירי הפך בשנים האחרונות לכלי מוביל בשיווק ופרסום היות ויש לו יכולות ויזואליות מיוחדות שלא ניתן להשיג בצילומים אחרים. כל עסק יכול לייצר דרך צילום אווירי את הטוב ביותר עבורו. בין אם אתם מצלמים קליפ אישי או קליפ לזמר, אם יש לכם הפקת אירוע מעניין, אתר תיירות, מסעדה, קניון, מרכז קניות מסחרי, גן אירועים, אולם, בית אבות, פרויקט נדל"ן.
צילום אווירי יכול להביא זווית משגעת של המרחבים הפתוחים של  אולמות וגני אירועים, של המדשאות בבית האבות, של פינת חי באתר תיירות, של מרחבים בלתי נגמרים בפנימייה לבני נוער, את אזורי הבילוי והפנאי תחת כיפת השמים, את הקמפוס לתלמידים, שטחי האוניברסיטה השונים, מגורי סטודנטים, בית החלמה ליולדות ועוד.

צילום אווירי באמצעות רחפן

ודאי שמתם לב כי שימוש ברחפן הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. גם לשימוש פרטי כמו צילום קליפ או צילומי אווירה, יותר ויותר אנשים מעלים רחפן ופשוט יוצרים צילום אווירי.
צילום אווירי מאפשר לנו להראות את העולם מלמעלה ולייצר עוצמה, זוויות צילום מיוחדות, סרטון שרוצים להראות בו זווית עלייה מלמטה למעלה ועוד. צילום אווירי כבר מזמן אינו משמש רק איסוף מודיעין, שהיה הטריגר לתחילת השימוש בצילום אווירי, אלא מהווה כלי תדמיתי, שיווקי ופרסומי מדהים עבור מגוון תחומים ביניהם פרויקטים של בנייה, מעקבים, צילומי תדמית וצילומי בקרה.

צילום אווירי ברישיון

על מנת ליצור צילום אווירי ולהעלות רחפן לאוויר, חייבים לדעת היכן מותר והיכן אסור להטיס רחפן, חייבים לדעת שאסור להטיס מעל ראשים של בני אדם ועוד דרישות ורישיונות הכרחיים לצילום אווירי.

אנחנו בחברת P360 מתמחים במגוון צילומים אוויריים לכל תחום עסק ולכל מטרה, בהתאמה מושלמת ועם הציוד המתקדם ביותר. צילום אווירי סטילס, צילום אווירי – סיור וירטואלי וצילום אווירי וידאו. אנחנו ב- P360 דואגים להטסה עם רישיון טייס ועם אישור של רשות שדות התעופה – ומשתמשים במגוון כלים מבוטחים ומאושרים להטסה.

תנו לנו להעיף אתכם גבוה לשמים ולחזור אליכם עם התוצאה המושלמת.