צילום מקצועי לעסקים

שמוליק וינרייך צילום מקצועי לעסקים P360

אודות P360 צילום מקצועי

שמוליק וינרייך, נשוי + 3 , צלם מקצועי לעסקים למעלה מ15 שנים. 

האהבה שלי לצילום הייתה עוד בצעירותי, בעידן הפילם טרם עידן המצלמה הדיגיטלית. 

בעברי ניהלתי את בית דפוס, וכשהתמונות היו יוצאות מפיתוח לשמחתי ולתדהמת הסובבים שהיו מתפעלים מהעין הצילומית וזווית התאורה המחמיאה , החלטתי שהגיע הזמן להפוך את התחביב למקצוע.

אבי ז"ל העניק לי את ברכתו ודחף אותי להקים את העסק שלי, השלמתי לימודי תאורת סטודיו בתל אביב, ועיצוב גרפי בפרוג ויצאתי לדרך! 

בעשור וחצי האחרונים זכיתי להעניק שירותי צילום לחברות, עסקים, ארגונים ומוסדות ברחבי הארץ והעולם לקוחות מרוצים וממליצים! 

הזום הראשון

לפני למעלה מעשור הקמתי את חברת P360 המתמחה בצילומים איכותיים ומקצועיים ברזולוציה גבוהה במיוחד, הפקת סיורים וירטואליים, צילומי אוויר, צילומי מוצר וצילומים פנוראמיים.
תמיד בער בי רצון אמיתי להעניק ללקוחותינו חווית צילום גבוהה במיוחד, כזו שלא נראתה בארץ ומושתתת על טכנולוגיה חדשה ומתקדמת.

הצילום מבוצע בכלים מקצועיים מאד, מצלמות ורחפנים , פתרונות תאורה וסטודיו הכי מתקדמים כדי להפיק את התוצאה המושלמת ביותר עבור הלקוחות ברמה ואיכות הגבוהים ביותר בשוק . 

תמונה אחת שווה…הרבה לידים!

תמונה אחת שלנו שווה לך הרבה מאוד לידים. בין אם זה סיור וירטואלי בצימר או צילום פנוראמי של בית המלון, השורה התחתונה היא שאנחנו נותנים לך יתרון ויזואלי מהותי ומוחלט מול המתחרים שלך. היתרון הזה בא לידי ביטוי בצורת לידים שתקבל והגדלה משמעותית של מאגר הלקוחות הפוטנציאלי שלך.

סיורים וירטואליים – חוויה אמיתית לגולש

אנחנו ב P360 הפקנו כבר למעלה מאלפי נקודות סיור וירטואלי בלוקיישנים שונים ברחבי הארץ. 

הסיור הווירטואלי מאפשר לבעל העסק, הנכס או הנהלת המוסד,  להכניס את הגולש (הלקוח הפוטנציאלי שלך) לאווירת המקום. הוא יכול לשוטט בחדרים ובחללים השונים, להתלהב מגודל הג'קוזי, ברמת הפרט,  ולהתרשם מהלובי המרשים והמעוצב הכללי . הסיור הווירטואלי כולל ממשק משתמש ייחודי ללקוח, מעניק חווית סיור ב-360 מעלות ונותן פתרון ייחודי לצילומי אדריכלות וארכיטקטורה.

צילום פנורמי – לראות את כל התמונה

אנו מתמחים בצילום תמונות פנורמה לקבלת זווית צפייה 180 מעלות. הצילום הפנורמי מורכב מצילום תמונה רחבה בטכנולוגיה מיוחדת, מבוקשת ביותר בתחום הצילום האומנותי והצגת הפרטים ! המאפשרת לצופה ליהנות מתמונה מאוזנת וארוכה, ויכולת תקריב עד רמת הפיקסל ברזולוציה גבוהה מאד, כדי לתת לגולש את היכולת "לגעת" בכל פרט ביצירה המורכבת מפרטים רבים , ויוצרת מראה פנוראמי מרהיב. הצילום מתבצע במקצועיות רבה תוך תשומת לב מרבית לפרטים הייחודיים לכל צילום.

צילום אווירי – מבט אחד מעל כולם

האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים שברשותנו, יחד עם ההתמחות שרכשנו בצילום אווירי, הינם שילוב מנצח היוצר צילומי אוויר מדהימים. אנו לא נרתעים מצילומי אוויר במקומות מסובכים, צפופים או בגבהים נמוכים, ומצלמים מכל גובה, בכל זווית ובכל זמן, בהתאם לדרישות הלקוח. כל זאת, תוך שמירה על עלות אטרקטיבית, ועל צילום יציב וחלק בסטילס ברזולוציה גבוהה. צילומי האוויר שלנו משמשים ליישומים מגוונים, כמו: תכנון והדמיה ארכיטקטוניים, הצגת הפרויקט במבט עילי, ומעקב אחר התקדמות פרויקטים לשיווק ומכירות. 

צילום מוצר – השיווק המנצח

כדי להפיק תמונת מוצר מנצחת יש לדאוג להרבה מאד פרמטרים, כמו זווית, תאורה, ניקיון המוצר ושלמותו ושימוש בציוד מקצועי ועדשות מתאימות. במשך העשור וחצי האחרונים צילמתי מאות מוצרים, החל מתכשיטים ושעונים, מוצרי לייף סטייל וביוטי, וכלה בספרי קודש מוצרי יודאיקה ואומנות לפרסום בקטלוגים, פרוספקטים ולפרסום באתרי אינטרנט. אנו ב – P360 מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להעביר ללקוח את הייחודיות של המוצר, היא בצילום בתוך סטודיו. בצילום מוצר, אנו שמים דגש על יתרונותיו, ועל יצירת האווירה המתאימה שתקסים את הצופה, ותעורר בו רצון לרכוש אותו. ברשותנו ציוד צילום איכותי ומערכות תאורה מקצועיות, אשר יחד עם אהבה שלנו לצילום, חוברים לתמונות סטודיו מרשימות ואיכותיות שעושות את עבודת השיווק.