צילום מקצועי לעסקים

צילום 360

צילום מוצרים מקצועי סטילס + 360 באיכות גבוהה

נעים להכיר, שמי שמוליק וינרייך צלם לעסקים כ 20 שנים לחברות, עסקים ויבואנים ומתמחה לצילום 360 סטילס, וידאו ואווירי.
תוכלו לקבל שירותי צילום מוצרים 360 מקצועי P360 אצלי בחברת לאתר המכירות שלכם ולקטלוג המוצרים באיכות גבוהה מאד ובזמינות מיידית.

למה צילום 360 למוצרים?

אתרי איקומרס הם הזירה הכי חמה ותחרותית בשוק אתרי המסחר. לתמונה אינטראקטיבית שהלקוח יכול לסובב ולצפות במוצר מכל הכיוונים, להתרשם מהעומק, מאיכות ועמידות חומר הגלם יש השפעה מיידית על העובדה שהגולש ילחץ על "קנה עכשיו" ויבצע את הרכישה. 

חווית המשתמש תגרום ללקוח להישאר באתר, להמשיך להנות ולהשתעשע בסיבוב המוצרים, לרכוש ולקבל אותם במשלוח הביתה. והכסף אצלכם בחשבון!

אתה בטוח שאני יכול להטמיע את זה באתר שלי ?

בהחלט! צוות אנשי הפיתוח שלנו יכולים להטמיע בקלות את תמונות המוצר ב360 באתר שלך בצורה פרקטית ואפילו תוכלו לקבל ליווי מלא בנושא ההטעמה. 

למעשה יש 2 אופציות להטמעה באתר : 

קוביה אחת בצד ימין. 

לאחסן את התמונות בשרת שלנו שהוא סופר מהיר עם טעינת תמונות מהירה ואיכותית, ואנחנו מעניקים לכם hifram בעצם קוד לשתילה באתר שלכם במקום המיועד לתמונה שמייצר חלונית לאזור האחסון שלכם בשרת שלנו. 

האחסון ללא עלות וללא הגבלת זמן!

תקבלו מאיתנו קבצי מקור לאחסון בשרת שלכם עם סיוע שלנו בהתקנה באתר במידת הצורך.

איך שלא תסובבו את זה - זה מושלם!

השתמשו בגלגלת העכבר כדי להתקרב למוצר.

זה בול מה שחיפשתם?

השאירו פרטים ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר

רגע!

מה עם קובץ צילום מוצר 360 לרשתות חברתיות?

צודקים!
פיסבוק ואינסטגרם לא מאפשרים העלאת תמונות של צילומי מוצר 360 מעלות, ולכן לא נשאיר אתכם ללא מענה. תוכלו לקבל מאיתנו גם קליפ וידאו קצר לרשתות חברתיות שניצור מהמוצרים ששלחתם אלינו לצילום וכך תוכלו לשווק אותם או ליצור קמפיינים גם מרשתות חברתיות.

קליפ ראשון - במתנה!

מרגישים שזה

ברזולוציה מטורפת!