צילום מקצועי לעסקים

צילום תדמית מקצועי לארגונים ומוסדות

בעידן המודרני כשהטכנולוגיה שואבת אותנו קדימה, אין זמן לעצור. אנחנו רוצים לראות, לחוות, להתרגש. כל ארגון, מוסד או חברה, דואגים שתהיה ברשת נוכחות של סרטון תדמית מקצועי ואיכותי שיספר לעולם מי הם. כל אדם בעל עסק, בעל שירות, בעל מוצר, צריך סרטון תדמית טוב.

צילום תדמית זו אמנות. לא עוד סרטון רשת ביתי. צילום תדמית טוב, עובר תהליך של חשיבה, אסטרטגיה, הפקה מקצועית וכל כולו מכוון כדי לייצר את התדמית הנכונה של העסק, שבסופו של דבר תייצג אותו בכבוד למטרת שיווק יעילה יותר.

אומנות צילומי התדמית לארגון ומוסדות, חייבת להיות מופקדת בידיו של צלם מקצועי, שיש לו ראיה חדה, יצירתית, מקצועית מאוד ויעילה. כל הפרמטרים הללו הכרחיים וקריטיים עבור ארגון או מוסד שרוצה להציג את עצמו בצורה נכונה ולהשיג את מטרותיו. מעבר לידע הרחב והניסיון שיש לצלם מקצועי, הוא גם יודע להנחות את סידור חלל הצילום בצורה נכונה אופטית ותדמיתית, זוויות אור מחמיאות, בימוי סצנות שמדגישות את מה שהארגון או המוסד רוצה להראות. בסופו של דבר, תדמית, כשמה כן היא, הרושם שאדם, ארגון או מוסד, משאירים על הצופה. אנחנו רוצים להרשים, להראות תדמית מקצועית, יפה, מושקעת ואת זאת נוכל לייצר על ידי צילום סרטון תדמית מקצועית.

לנו ב-P360  ישנם כלים מקצועיים רבים ומגוונים כגון סיור וירטואלי מקצועי, אשר באמצעותם אנו ממחישים ויזואלית את פעילות הארגון, את מראה המבנים, אנשי הצוות והתלמידים, הכל בחבילה ייעודית המעניקה פתרון מקיף.

סרטון תדמית מקצועי

כבר יותר מעשר שנים אנחנו, ב- P360, נהנים לייצר ולצלם סרטוני תדמית עבור ארגונים ומוסדות שרצו מאוד ליצור לעצמם סרטון תדמית מקצועי אך לא היה בידם את הידע המקצועי והכלים הנכונים כדי להפיק בעצמם. עם היכולות של הצוות שלנו, אתם לא צריכים לעבוד קשה. יש מי שיעשה עבורכם את העבודה וישאיר את כולם סקרנים ומתעניינים. החל מכותבי תוכן, עורכי תוכן, עורכי וידאו, תסריטאים, ממגוון של עולמות בחברה המכירים ניואנסים ודיוקים שיעניקו לכם בסופו של דבר סרטון תדמית שייגע בצופים ויניע אותם לפעולה

להרים את הארגון שלך באוויר – צילום אווירי 

לרשת מוסדות עם סניפים בפריסה ארצית שמוכרחים להציג את הפעילות ברמה היקפית הרבה יותר גבוהה, אנחנו מציעים את הצילום האווירי המקצועי, שמבוצע ע"י רחפן ברישיון רשות שדות התעופה. בדרך זו ניתן להכניס את הצופים לאווירה ולנוף הנשקף סביב למוסד, את המעבר מסניף לסניף בצורה מעניינת ומרתקת, צילום החצרות והמבנים ממעוף הציפור כי דברים שרואים מכאן לא רואים משם!