צילום אווירי סטילס באמצעות רחפן

צילום אווירי סטילס
צילום אווירי סטילס


מהו צילום אווירי?

צילום אווירי הוא טכניקת צילום שפותחה לראשונה עבור איסוף מודיעין ומיפוי, בתחילת המאה ה -20. כיום, ישנה הבחנה בין שלושה סוגים של צילום אווירי: אנכי זוויתי ואופקי. צילום אווירי אנכי – צילום הנוטה בזווית שבין 5 ל – 15 מעלות מהאנך (high oblique photographs). צילום אוויר זוויתי – צילום הנוטה בזוית שבין 15 ל – 60 מעלות מהאנך. צילום אוויר אופקי – מצולם בזוית שבין 60 ל – 90 מעלות ביחס לאנך (flat images). כיום, צילום אווירי משמש למגוון רחב של תחומים נוספים, בהם פרויקטים לבנייה, מעקבים, צילומי תדמית וצילומי בקרה.

צילום אווירי לנדל"ן ומעקבי בנייה

צילום אווירי לפרויקטים בתחום הנדל"ן משמש לקידום, פרסום ושיווק הנכס. סוג זה של צילום משדרג באופן משמעותי את הפרויקט, מבדיל אותו מפני המתחרים ומאפשר ללקוחות לראות אף את הנוף שישתקף מן הקומות העתידות להיבנות. חברות נדל"ן רבות דיווחו כי הצגת צילום אווירי בשלב קידום המכירות, הביאה לעלייה משמעותית ומובהקת בכמות הלקוחות המתעניינים וברמת התעניינותם, ביחס לפרויקטים שהוצגו בתמונות רגילות מן הקרקע. גם עבור מעקב אחר פרויקטים בתחום הבנייה, צילום אווירי מספק מענה נרחב. צילום אווירי מאפשר תיעוד, תכנון אדריכלי והנדסי של השטח, בקרה, סימולציות, וכמובן, מעקב אחר כל סביבת האתר עבור יחידות הפיקוח וההנדסה בכל שלבי הפרויקט.

צילום אווירי לתדמית, פרסום ובקרה

צילום אווירי מתאים עבור פרויקטים גם בתחומים נוספים, בהם: הפקות, אירועים, אתרי פנאי, תיירות, ועוד. צילום אווירי לבניית תדמית, לדוגמא, מאפשר ללקוחות לראות את הסביבה והנוף הקיים בהווה, בו יוקם בעתיד הפרויקט. עבור צורכי פרסום ושיווק, הוא מאפשר תוספת ייחודית ומלאה בפרסום אתרים, שיווק חברות, סביבה תיירותית וכדו', בכל כלי מדיה. גם עבור בקרה צילום אווירי הוא פתרון מצוין בתחומים שונים, כגון: ארכיאולוגיה וחקלאות. עבור ארכיאולוגיים, צילום אווירי מאפשר זיהוי, תיעוד ומחקר הממצאים מעין הנץ, תוך ראייה כוללת של האתר כולו. עבור חקלאים, הוא מאפשר מעקב אחר מערכת ההשקיה, איתור המקום המדויק במקרה של דליפה/הצפה בשטחים רחבים, הוכחת נזקי מזג אוויר במקרה הצורך ועוד.

שירותים נוספים מבית P360

צוות הצלמים המקצועי של P360 מזמין אתכם להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים של החברה, וליהנות מעוד מגוון רחב של שירותי צילום, בהם: צילום מוצר, צילום פנוראמי HD, צילום מזון, צילום תכשיטים ועוד, המתבצעים כולם תוך הקפדה מלאה על סטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות.