צילום מקצועי לעסקים

צילום אווירי סטילס

צילום אווירי באמצעות רחפן

ודאי שמתם לב כי שימוש ברחפן הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. גם לשימוש פרטי כמו צילום קליפ או צילומי אווירה, יותר ויותר אנשים מעלים רחפן ופשוט יוצרים צילום אווירי. צילום אווירי מאפשר לנו להראות את העולם מלמעלה ולייצר עוצמה, זוויות צילום מיוחדות, סרטון שרוצים להראות בו זווית עלייה מלמטה למעלה ועוד. צילום אווירי הוא טכניקת צילום שפותחה לראשונה עבור איסוף מודיעין ומיפוי, בתחילת המאה ה -20. צילום אווירי ראשון צולם מכדור פורח בשנת 1858 וצילום אווירי ראשון ממטוס צולם בשנת 1908. ישנם שלושה סוגים של צילום אווירי: צילום אנכי, צילום זוויתי וצילום אופקי.

  • צילום אווירי אנכי – צילום הנוטה בזווית שבין 5 ל – 15 מעלות מהאנך (high oblique photographs).
  • צילום אוויר זוויתי – צילום הנוטה בזווית שבין 15 ל – 60 מעלות מהאנך.
  • צילום אוויר אופקי – מצולם בזווית שבין 60 ל – 90 מעלות ביחס לאנך (flat images).

צילום אווירי כבר מזמן אינו משמש רק איסוף מודיעין, אלא מהווה כלי תדמיתי, שיווקי ופרסומי עבור מגוון תחומים ביניהם פרויקטים של בנייה, מעקבים, צילומי תדמית וצילומי בקרה.

צילום אווירי לתדמית, פרסום ובקרה

צילום אווירי מתאים עבור פרויקטים במגוון רחב של אופקים. מצלמים קליפ? יש לכם הפקה מעניינת? אירועים לכל סוגיהם או אתרי תיירות ופנאי? על ידי צילום אווירי ניתן לייצר סרטוני תדמית מרהיבים, שמסייעים בשיווק וקידום העסק. חברות נדל"ן משתמשות בצילום אווירי כדי להראות את הנוף, את הסביבה המקיפה את מתחם המגורים שהם מציעים, כל זאת לצורך פרסום ושיווק. סביבה תיירותית נהנית גם היא מצילומי אוויר שמראים בדרך הטובה ביותר את כל מה שיש למקום להציע.

עבור בקרה, צילום אווירי הוא פתרון מצוין בתחומים שונים, כגון ארכיאולוגיה וחקלאות. עבור ארכיאולוגיים, צילום אווירי מאפשר זיהוי, תיעוד ומחקר הממצאים מעין הנץ, תוך ראייה כוללת של האתר כולו. עבור חקלאים, הוא מאפשר מעקב אחר מערכת ההשקיה, איתור המקום המדויק במקרה של דליפה/הצפה בשטחים רחבים, הוכחת נזקי מזג אוויר במקרה הצורך ועוד.

אנחנו בחברת P360 מתמחים במגוון צילומים אוויריים לכל תחום עסק ולכל מטרה, בהתאמה מושלמת ועם הציוד המתקדם ביותר. צילום אווירי סטילס, צילום אווירי – סיור וירטואלי וצילום אווירי וידאו.

תנו לנו להעיף אתכם גבוה לשמים ולחזור אליכם עם התוצאה המושלמת.